Breadcrubs

 

  İKA İnşaat San Ve TİC LTD ŞTİ olarak başarımızın kaynağı taahhüt ettiğimiz her türlü işi son derece dinamik, eğitimli profesyonel, teknik kadromuzla zamanında, titiz, sorunsuz olarak teslim etmemizdir. Hedefimiz her yaptığımız işte müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktır. 


    İKA İnşaat San Ve TİC LTD ŞTİ  yaptığı projelerle, kalite ve hizmette fark yaratan ve sürekli değişime inanan, müşteri odaklı, sektörde öncü ve güven duyulan bir kurum olmayı kendisine vizyon edinmiştir. İKA inşaat köklü geçmişinden aldığı güç ile odaklanma, farklılaşma, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışını koruyarak hizmetlerini sürdürmektedir. Şanlıurfa inşaat sektörünün deneyimli, dinamik ve yenilikçi kuruluşlarından biri olan İKA İnşaat San Ve TİC LTD ŞTİ bir çok konut projesine imza atarak birçok  aileyi daire  sahibi  yapmıştır.


    İKA İnşaat’ı bazı benzerlerinden ayrılan temel özelliklerinden biri projelerinde inşaat ve malzeme kalitesi kadar çevresel ve sosyal unsurlara da son derece önem vermesi ve özenli yaklaşmasıdır. Öte taraftan müşterilerinin bir an önce evlerine yerleşmelerini sağlamak için projelerini süratle ve zamanında bitirmek ;   bu konuda bize duyulan güveni boşa çıkartmamak  yine vazgeçilmez  ilkelerimiz arasındadır. İKA İnşaat, kalite ve müşteri memnuniyeti esaslı,bir ticaret ve hizmet anlayışını benimsemiştir. Bu anlayış ,kaliteyi sadece inşaatta değil,satış ve hizmet süreçlerini de içine alan bütün kurumsal boyutlarda gerçekleştirmeyi hedeflemektedir. Bunu sağlamak için her çalışanımız, işini sahiplenmek ,   sorumluluk almak , inisiyatif kullanmak , alanında gerekli bütün bilgi ve becerilere sahip olmak zorundadır.Kalite ve hizmet kadar önemli bir değer,onu uygun bir maliyet ve fiyatla sunmaktır. Bu kendimizden çok müşterilerimiz için duyduğumuz bir sorumluluk duygusudur.


     Açıklık , Şeffaflık ve Dürüstlük müşterilerimizin bize duydukları güveni doğuran en temel özelliklerimizdir.  Tüm iş ve hizmetlerimizde bunu korumak gerektiğinin bilincindeyiz..